Avea’dan Müşterilerine Hediyeler

Türkiye’nin en çok konuşturan GSM operatörü Avea yıldönümünde müşterilerine hediye dağıtmayı hedefliyor.

Kampanya kapsamında Avea,bir gün boyunca geçerli olacak şekilde 4 yıldır Avealı olan müşterilerinden kamu faturalı müşterilerine 100 şebeke içi dakika ile 100 adet her yöne SMSbireysel faturalı müşterilerine şebeke içi sınırsız konuşma ve her yöne 100 SMS, faturasız hat sahibi müşterilerine şebeke içi sınırsız konuşma ve 5 MB data hediye ediyor.

Avea, en az 5 yıldır Avealı olan müşterilerinden kamu ve bireysel faturalı müşterilerine, 1 gün boyunca şebeke içi sınırsız konuşma ve her yöne 100 SMS, ön ödemeli hat kullanan müşterilerine ise şebeke içi sınırsız konuşma, her yöne 100 SMS ve 100 MB internet kullanımı hediye ediyor.

İşte avea yıldönümünde bu ve bunun gibi tarifeler sunuyor müşterilerine.Bir Türkcell’li olarak kıskanıyorum açıkçası :)

Avea’dan Yeni Tarife

aveaAvea aboneleri için yeni bir tarife daha çıkardı ayda 69 liraya 9000 dakika kendi aboneleriyle konuşabiliyor,diger operatorlerin aboneleri ve sabit hatlarla da 1000 fakika konuşma hakkı  oluyor.Ücrete Kdv ve Özel İletişim Vergisi dahildir.Kamu çalışanlarına yönelik yaptıgı kampanyalarla dikakt çekiyordu avea hoş daha bir çok guzel kampanyası var sms sonra patlican 150 kontor yukleyınce 3 saat bedave konusturması vs.Her neyse tarifenin ismini soyleyemi unuttum burda soyluyeyim HerYöne Premium tarifesi.

Avea Teknopark Basına Tanıtıldı

Bu aralar televizyonda dikkatimi çeken reklamlardan bir tanesi Avea’nın teknopark reklamı ilginç ve mesajı da dogru şekilde veriyor reklam.Teknopark projesi 2006 yılında 18 milyon dolarlık yatırımla başladı.Ümraniye’de 17.000 metrekare alan üzerine kurduğu Avea Teknopark‘ta 550 kişilik çalışanı ile yenilikçi ve özgün, ürün/servisler geliştirecek.
Avea
Binada ki özellikler
Akıllı bina özellikleri ile donatılan Avea Teknopark’ta tüm mekanik ekipmanlar tek merkezden yönetiliyor. Isıtma soğutma çalışmaları, hava kalitesi otomatik ölçümler yapılarak optimize ediliyor, tüm bina aydınlatması da günışığı ve mesai saatleri göz önüne alınarak bilgisayar vasıtasıyla kontrol ediliyor. Bina güvenliği toplam 162 adet kapalı devre kamera sistemi ile destekleniyor
avea teknopark
Avea yaptıgı yeniliklerle kampanyalarla bayagı bir yol katettin bence.En çok sevdigim kampanyaları 500 ve 5000 sms,sabah 5’ten akşam 5’e kadar 39 kontore sınırsız konuşma kampanyaları :D