ÖSYM 2010 Sınav Programı İptal

10-11 Temmuz 2010 tarihlerinde yapılan Kamu Personel Seçme Sınavı ile ilgili olarak soruların çalındığı ve büyük ücretler karşılığında satıldığı iddası gündeme bomba bir haber olarak düşmüştü.Bu olay üzerine Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nın yasal takip başlatması sebebiyle ÖSYM,Bundan sonra yapılması planlanan 2010 yılı sınav sorularının yeniden hazırlanacağı ve sınav takviminin yeniden düzenleceği konusunda basın duyurusu yaptı.

BASIN DUYURUSU

(07 Eylül 2010)

10-11 Temmuz 2010 tarihlerinde yapılan Kamu Personel Seçme Sınavı ile ilgili iddialar üzerine Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talimatıyla Merkezimiz Test Hazırlama Biriminde yer alan ana bilgisayar makineleri ile diğer makinelerin imajları incelenmek üzere alındığından, 2010 yılının sonuna kadar yapılması planlanan 12 sınavın sorularının gizliliği kalmamıştır. Bu sınavların sorularının yeniden hazırlanması söz konusu olduğundan sınavlar daha önce duyurulan tarihlerde yapılamayacaktır. Ertelenen bu sınavlar 2010 yılı içinde gerçekleştirilecek olup, yeni sınav takvimi yakın zamanda kamuoyu ile paylaşılacaktır.

Kamuoyuna duyurulur.

ÖSYM BAŞKANLIK

Assasin creed 2

Assasin creed 2 yi uzun bir sure bekliycekmişiz.Ubisoft’un Kuzey Amerika başkanı Laurent Detoc’un “Onun için daha çok beklemek zorundasınız “şeklinde bir açıklamada bulunmuş.Beni üzen bir haber oldu çunku sabırsızlıkla 2. serisini bekliyordum oyunun.Assasin creed 2‘de altair artık yuzebilcekti ve oyun grafikleri daha guzel olcaktı, çok eleştirilen kendisini tekrar etme durumuda ortadan kaldırılacaktı.İnşallah bu videoları gecememe durumunuda dusunurler yada çok uzun tutmazlar videoyu.Üçleme olcak oyunu tamamlanması bayagı uzun surecek gibi en kısa zamanda çıkmasını temenni ederiyorum :)