Savaş oyunları Age Of Conquest

Savaş Oyunları

Age of Conquest

Bilgisayar üzerinde oynadığımız oyunlardan aşina olduğumuz bu isim tahmin edeceğiniz gibi android işletim sistemli telefonlar için hazırlanmış savaş oyunlarından biri. Ancak çok büyük beklentiler içine girmeyin. Dünya ve kıta haritaları üzerinden bölge alıp verme üzerine kurulu iki boyutlu bir oyun olmasına karşın oldukça zevkli ve azımsanmayacak bir strateji kabiliyeti gerektiriyor. Özellikle savaş oyunları meraklıları için kelimenin tam anlamıyla biçilmiş kaftan olan Age of Conquest oyunu hızlı ve kolay oynanabilme özelliği sayesinde bağımlılık yapacaktır.

Android market üzerindeki kız oyunları ve benzer uygulamalar görmekten sıkılmış ve farklı maceralar arayanlar için çok ideal bir oyun olan Age of Conquest strateji ve hızlı karar alma kabiliyetinizi geliştirmenize katkı sağlayacak. Play Store üzerindeki kız oyunları yoğunluğu özellikle strateji sever erkek oyuncuların ihtiyaçlarının karşılanmasını önlüyor. Bu tür oyunlar az da olsa bu oyuncu kitlesini beslemeye ve tatmin etmeye çalışıyor.

Age of Conquest oyununun online olarak gerçek oyuncular üzerinden oynanan sürümü olduğu gibi yapay zekaya karşı kolay ve zor mod seçenekleriyle oynanabilen sürümleri de mevcut. Ancak ne yazık ki şimdilik sadece Age of Conquest Online versiyonu markette ücretsiz olarak sunuluyor. Yapay zekaya karşı savaşmak için belirli bir ücret ödemeniz gerekli.

Oyun gerçek hayatta olduğu gibi her ülkenin 1 adet başkenti bulunuyor. Başkentini kaybeden ülkeler komple silinerek topraklarınıza katılıyor. Diğer türlü bölgeleri savaşarak tek tek de almanız mümkün ancak en kestirme yol ülke başkentlerini ele geçirmek. Haliyle bu diğer bölgeleri almaktan daha zor. Çünkü düşmanlarınız kolay silinmemek için başkentlerine büyük surlar ve kuleler dikecektir. Asker sayısını daima yüksek tutun çünkü topraklarınızı ele geçirmek isteyecek ülkelere karşı sınır bölgelerinizde asker sayısı ne kadar fazla olursa o kadar iyi olacaktır. Oldukça zevkli ve beyin çalıştıran bir oyun denemenizi tavsiye ederiz.