Nurgul Yeşilcay İki Erkek İdare Etmiş

Nurgul Yeşilçay
Nurgul Yeşilçay

Bilmiyorum bugun çok eleştirisel bir yanım mı var ama dayanadım yine Nurgul yeşilcay demiş ki zamanında 2 erkek idare ettim demiş aman ne guzel demiş.Yedi Kocalı Hürmüz sinema filmi olarak çekliyor ve Nurgul Yeşilcay’da oynuyor filmde ve roprtaj yapmış roportajda kadın erkek ilşkisi için samimi açıklamalarda bulunmuş.Zamanında 2 erkegi birden idare etmiş tamam edebilir bunu gunumuzde yapanlarda var ama seni takip eden hayranların var kucuk yaşta hayranların var onlar senden bunları duyuyor guzel bir sey sanıyorlar magazine odaklı bir kitle var ve bu kitle o kadar etkilenıyor ki bundan kimse farkında değil.Etkilenen kitle guzel birsey diye duyduklarını yapıyorlar eeee sonra ne oluyor ? Diyoruz ki işte toplumsal yapı bozuluyor çeşitli organizasyonlar yapılıyor egitmler veriliyor ornek davranışlara sevk etmek için sanatcılarla reklam filmleri çekiliyor çeşitli etkinlikler yapılıyor peki bu tarz açıklamalar yapılmasa gerçekten örnek davranış sergileseler yapmacık etkinliklere katılmak zorunda kalmayacaklar.Kimisi diyor ki benim örnek almasınlar tamam almasınlar ama o zaman sende örnek projelerde olmuyacaksın millete sosyal mesaj verme derdin olmuyacak..!.Eger bu olay çok ses getirirsede açıklamada belli; roportaj çarptırılmış ben oyle bir sey demek istemedım.Birileri yanlış yapıyor ama kim yapıyor ?

Hain Eller Parcasını seslendiren İlkay Yavuz ile yaptıgım röportaj

Hain Eller parcasının söz yazarı Çağla Ata ile yaptıgımız röportajın ardından şimdide şarkıya sesiyle hayat veren İlkay Yavuz ile bir röportaj yaptık kendisine keyifli röportajı ve muhabbeti için tekrardan teşekkur ediyoruz

Ugurgorgulu.com: Öncelikle bizimle röportaj yaptıgınız için teşekkür ederiz.Çağla’nın röportajından sonra size olan merak biraz daha fazla uyandı kimdir ilkay yavuz ?

İlkay Yavuz: Asıl ben teşekkür ederim bana da yer verdiğiniz için.. iLkay yavuz trabzon güzeL sanatLar Lisesinde müzik okuyan 17 yaşında bir genç kız..

Ugurgorgulu.com: Biz teşekkur ederiz muzikle ne zamandır ugraşıyorsunuz gitar çalmayı ne zaman ve nasıl ogrendiniz ? Okumaya devam et Hain Eller Parcasını seslendiren İlkay Yavuz ile yaptıgım röportaj