Yahşi Batı Esprileri

Yahşi Batıya bugun gidecektim ama bir aksilikten dolayı gidemedim okudugum espriler dahada gitmek için teşvik ediyor beni hangi esprilermi ? buyrun
İşte Yahşi Batı’nın esprileri

Yahşi Batı esprileriyle de dikkat çekiyor. İşte filmin en çarpıcı esprileri: * Cem Yılmaz ve Ozan Güven batıya paşanın verdiği elamsı götürmek için yola çıktıklarında. Kovboylar tarafından çevriliyorlar. Batı da herkes ingilizce konuşuyor. Cem Yılmaz anlamayınca ne diyor yahu bu diyor ve film DVD seçeneğinden değiştirilerek Türkçe menüye dönüyor. Film türkçe olarak devam ediyor.

* Cem Yılmaz Ozan Güven’e elması fesinin içine sakldığı için kızıyor. Ozan Güven sen malları nereye sakladın diyor. Cem Yılmaz popsundan önce tesbih sonra ayna kahve fincanıyla tabağını en sonda öttürerek mızıka çıkarıyor.

* Ozan Güven kovboylara kurtulmak için biz çata pat Ahmet’in arkadaşlarıyız diyor. Cem Yılmaz yine kızıyor o kim diyerek. Daha sonra karşılaştıkları kızılderililere, kızılderililer Tük’tür derler diyor. Kızılderili bir adam yok öyle birşey deyince Cem Yılmaz bu defa kasımpaşdan apaçi Selim’in selamı var desek diyor.

Bütün kıyafetlerini kızılderililere kaptıran Cem Yılmaz en son si…. bari diyor. Okumaya devam et Yahşi Batı Esprileri