Facebook’ta Kızın Sevgilisinden İntikam Alması

Facebook’ta takılırken dikkatimi çekmişti bu video ama saçma bir videodur diye bakmamıstım sonra herkesin paylaşıtıgını gorunce dedim bir bakayım şu videoya dedigim gibi saçma bir videoydu yine :D. Kızın sevgilisi kızı en yakın arkadaşıyla aldatmış olagan birsey ama olaganustu yapan olay kızın bir video ile bunu çekip sanal dunyaya vermesi ile olmuştur.Eski erkek arkadaşının eşyalarını filan gittigidiyor’da 1 ytl açık arttırma ile satışa çıkarmış 5 saat içinde satılmış.Herneyse sözde erkek arkadaşını rezil etmeye çalışmış ama bence rezil olan o oldu niye mi ? Fotograf makinesinde çok ilginç resimlerin var bende unutmussun hatta ben çekmiştim hepsini diyor içim mi fesat bilmiyorum ama resimlerin tahmin ettigim sey oldugunu anladım bu cumleden :D şimdi resimleri sende çektin sonra bir başkası çekecek erkek için farkedecek bir sey olmaz sanırım :) Haberlere gazetelere internet sitelerde her  yerde bu kız var aldatma çok derin bir mevzu herkesin dikaktini çekiyor neyse çok fazla uzattım lafı videoyu izleyin bakalım tabi izlemeyen kaldıysa

3 thoughts on “Facebook’ta Kızın Sevgilisinden İntikam Alması”

  1. Evet bende okumuştum olan o kıza oldu kendini rezil ettiğiyle kaldı bir reklam için insan haysiyeti bu kadar rezil edilir mi düşünülür :=)

  2. bu arada o videonun sırrı çözüldü.. tamamen gittigidiyor un reklam kampanyasıymış o.. vital reklam denilen yeni bir reklam anlayışını kullanmışlar ve gittigidiyorun istatistikleri ise video yayıldıdıktan 5 saat sonra patlama yapmış, google verilerine bakacak olursak gittigidiyorun bu reklamı başarılı olmuş gözüküyor..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir