Kaliteyi yakalayan E-Ticaret sitesi proticaret

Sanal ortamda ürün pazarlama işlemi ve satış departmanlarının gözdesi halini almış sanal mağazacılık sektörü ülkemizde her geçen gün daha fazla gündeme gelmektedir. Ülkemizin en gözde firmaları dahi kurumlar içerisindeki bireysel çaba ile satış yapan kişilerden daha çok sanal mağazacılık yöntemi ile ürünlerini halka açmayı ve bu yönde adımlar atmayı hedeflemektedirler. Bu yöntemin seçilmesinde en ana neden firmalarından satış çevrelerini genişletmeyi amaçlamalarından ve yüksek maliyetlerden uzak kalabilme isteklerinden meydana gelmektedir. Durum böyle olunca da web yazılım firmalarının yöneldiği kısımda bu tarafa yoğunlaştı. Şuanda birçok yazılım firması e-ticaret sanal mağazacılık sektörüne hizmet vermeyi, oluşturduğu yazılımları bu tip gereksinimleri olan firmalara satmayı planlamaktadır ve bu yönde girişmelerde bulunmaktadırlar. Bu anlamda web sektörünün öncüsü ve gözde paketleri ile ülkenin en gözde firmalarının ihtiyaçlarını giderebilecek nitelikte hizmet veren yazılım firması PROTİCARET olmuştur.

PROTİCARET E-ticaret çözüm ortağınız

PROTİCARET firması aranılan tüm özelliklerdeki e-ticaret sanal mağazacılık yazılımının görselliği kadar kodlamasına da önem vermiştir. Kodlama web yazılım paketlerinde ciddi önem arz etmektedir. Bunu kullanıcı ürün satın alırken fark edemeyebilir fakat başta GOOGLE olmak üzere bir çok arama motoru kolayca ayırt ediyor ve çeşitli kodlama hataları ile yapılandırılmış e-ticaret sitelerini sektörün ilgili kelimelerinde yapılan aramalarda alabildiğine son sıralara koyuyor. E-ticaret sistemi ile satış yapmayı planlayan firmaların buna dikkat etmeleri ve bu ayırımı deneyimli kişilerden destek alarak yapabilmeleri gerekmektedir. PROTİCARET e-ticaret sistemlerindeki kodlama düzgün bir yapıya sahip olmasının yanı sıra SEO yani arama motoru optimizasyon’una da elverişli durumdadır. PROTİCARET firmasından bu ürünü satın alıp firmalarının ürünlerini pazarlayan firmalar, satış yapmanın yanı sıra bir bakıma aynı paket içinde reklam hizmetini de satın almış olmaktadırlar.

PROTİCARET firmasının bu kadar tutulan, hatasız ve görsel açıdan da zengin paketlerinin benzerini yada buna yakın bir hizmeti sunmak gerçekten ciddi bir çalışma gerektirir ki yinede aynı hizmetin sunulabileceği garantisi olamayabilir. Bu sebepten ötürüdür ki birçok web yazılım ve tasarım firması PROTİCARET firmasına çeşitli ortaklıklar teklif etmektedirler. PROTİCARET e-ticaret ve özel yazılım üretim firması bunu işletme ruhu çerçevesinde ve belirli kurallar eşliğinde fırsata dönüştürerek sektördeki diğer firmalara bayii olma imkânı tanımaktadır. Bayii hizmetinden alan firmalar yapılan anlaşma sonucunda gelirlerini çok daha artırdılar.

PROTİCARET kalite ve titiz çalışma ile gerek ürünlerinin satışını yapabilmeyi düşünen gerekse aldığı e-ticaret paketiyle çok fazla çaba göstermeden arama motorlarında kolayca yer almayı hedefleyen firmalar için bulunmaz bir yazılım paketidir.

E-ticaret kolay olsun diye genelde eticaret olarakta aranır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir