Memati Öldü mü

Kurtlar vadisi bu sezonun finalini yaptı (az önce) . Final Bölümünde Memati ve Polat Harmandalı oynarken memati vuruluyor.Bu sefer kesin öldü diyebiliriz :) Önümüzde ki sezon da Kurtlar Vadisi’nin final yapacağını düşünürsek Memati için neden öldü dediğimi anlamışsınızdır.Twiter’da bu konu hakkında geçen twetleride paylaşmak istedim.

-Memati Çakır’ın yancısıyken Selvi 5-6 yaşlarındaydı. Kız büyüdü Memati’yle evleniyor şimdi. Bu gidişle Polat’ın kızı Elif’de Cahit’e varır.

-Madonna konserindeyim ortam müthiş kopuyoruz efsaneyle. Şaka lan şaka, evde kurtlar vadisi izliyorum, Memati varken Madonna kim lan.

-Yarın Cuma namazına mütakip ülkedeki merkez camilerde Memati için gıyabi cenaze namazı kılınacaktır.

-Kurtlar Vadisi sezon finalini bende izledim ama Memati ölmez beyler, 3-4 kurşundan ne olacak o 10 kurşun yedi birşey olmadı.

“Memati Öldü mü” için 4 yorum

  1. bu diziye bakilirmi ya artik arkadaslar haftaya kimse bakmasin diziye gorun bakin mematiyi nasil getiriyorlar diziye kurtlar vadisini seven herkese duyrulur kimse bakmasin

  2. ben bu filmi bidaha iclemem ne vardıki parada anlaşamıcak birinin parasını indirseydin mematiye verseydin

  3. ben iran nan 15 yasim var bazirkan dad yasiyorom kurtlar vadisi pusu 1 saniyesini kacirmam bu gece izledim alah alah sahidimdir cok aladim mematini olmekine evde her kes dalka kesti alamakima iranda her kes mematini cok seviyor mematisi kurtlar vadisi pusu olmazzzzzzzzzzzz ben mematini cok cok seviyorom m m m m m m m m m m

  4. . memati dizi den ayriikcaksa birdaha o dizi nin tadi kalmaz memati sevenleri de bu fikire sahib dir olme memati sevenlerin seni istiyor kurtlar vadisi pusu memati siz olmaz .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir