Saçmalamaca

Ne zamandır yazamıyorum buraya.Hoş sadece buraya değil hiç bir yere yazamıyorum arada bir radyougur’a girip yayın yapmak,facebook’a bakmak ve azıcık surf yapmaktan başka internet ile alakam kalmadı gibi.Bunun sebebi buyuk ihtimalle işime yogunlaşmam ve beni aşırı yorması işten sonra eve geldıgımde bilgisayarı açmadıgım gunler oluyor, ayrıca biraz daha sosyalleştim gibi haftasonlarım boş geçmiyor.Özledim birseyler yapmayı sunu sunu yapacagım diyorum sonrasında dursun sonra yaparım diyorum kalıyor oda.Bu yazıyıda yazmazdım da canım sıkıldı yazayım dedim zaten site olumsuz olarak her yonde dususte :D Buranın önemi buyuk ama herseyi sıfırlansa bile burası hep açık kalacak ilk gözagrım sonucta :)

Bu arada 2 sene olmus burayı açalı çok çabuk geçmiş :) .Her zaman ki yazılarımda oldugu gibi yazı butunlugunu yakalayamadan kopuk kopuk konular ile bir yazı daha yazdım  :D ama nedeni  var üşengecim bir kere yazıyorum bir daha okumuyorum nasl olmus diye denk geldıgınde okusam bile duzeltmıyorum amannn neyseee yeter bu kadar :)

Unutuyordum herkesi Kurban Bayramı mubarek olsun :))

One thought on “Saçmalamaca”

  1. Sevgili adaşım, yazmaya hiç ara verme bence. Duygular, düşünceler kelimelere aktarıldığı oranda insanoğlu rahatlar bir nebze de olsa. Bilgesu ERENUS, bir söyleşisinde şöyle demişti: “Kitap, kafamdayken sanki ağırlığından dolayı kafamı taşıyamayacak gibiydim. Yazdım ve hafifledim.” Yaşama yeni başlayan, kendi ayakları üzerinde durmaya yeni yeni başlayan bir gence verilebilecek en önemli öğüt, herhalde şu olmalı:

    Sevdiğin işi yap. O, her neyse o işle uğraş. Yaptıkların başkaları tarafından beğenilmeye başladığında bunun manevî huzurunu başka hiçbir şeyde bulamazsın. Yazmak seni mutlandırıyorsa, o zaman fırsat yarat ve yaz. Sevgiler Uğurcum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir