Survivor Anıl

Doğum Yeri: İstanbul
Doğum Tarihi: 01.07.1991
Mesleği: Öğrenci, Motor Sporları Yarışçısı
Kadir Has Üniversitesi Amerikan Dili ve Edebiyatı öğrencisi. Küçüklüğünden beri motor tutkusu olan Tetik, büyüdükçe bu işe gönül koymuş ama ailesinin tehlikeli bir şey olduğu için karşı çıkmış daha sonrada Anıl Tetik’e destek vermişler. 100 kilo olan Anıl Tetik, işe kilo vermekle başlamış ve 4 ayda tam 23 kilo vermiş. Amerikalı hocalardan aldığı 1 aylık eğitimle pist yarışlarına katılan Anıl Tetik,Motor yarışında 3 kere Türkiye birinciliği almış ve şimdide “Survivor ünlüler-gönüllüler” yarışmasında izlemekteyiz.İkizler burcu olan Anıl, çift karakterli olarak bilinen ikizler burcu için, insanlara söylediğinde ‘ıyyy’ diye tepki verdiklerini belirtirken, kendisinin öyle olduğuna inanmadığını söylüyor ve ekliyor: “Tabi ki herkesin dengesizlikleri, anlaşamadıkları ve fikir ayrılığı oluyor ama öyle olmadığıma inanıyorum.”

SARIŞIN ESMER KIZIL AYIRMAM
Hoşlandığı kadın tipi için, ilk bakışta görselliğin önemli olduğunu fakat sarışın, esmer, kızıl diye ayırmadığını söyleyen Anıl, asıl önemli olanın kişinin içi olduğunu ve sadık olmanın, sevebilmenin, karşındakine değer verebilmenin kendisi için daha önemli olduğunu söylüyor.

2 SENE ÖNCE 100 KİLOYDUM
Motorsiklet yarışçısı olabilmek için 25 kilo verdiğini söyleyen Anıl, iki sene öne 100 kilo olduğunu gülerek anlatıyor. Yemek yemeyi çok seven ve hiç yemek ayırmadığını söyleyen Anıl, kendisini ‘yemek yemeye aşık bir insan’ olarak tanımlıyor. Balık, kırmızı et, tavuk gibi etli gıdaları daha çok sevdiğini ve tükettiğini söylüyor.

Aksiyon, gerilim ve korku tarzı filmleri sevdiğini söyleyen genç yarışmacı, dram ve duygusal filmlerde sıkıldığını ve ağlamalı filmlerin kendine göre olmadığını söylüyor.

ROCK MÜZİK HARİÇ HER MÜZİĞİ DİNLERİM
Anıl, rock müzik hariç, slow, pop, hiphop, rap dahil müziğin her türünü dinleyebileceğini söylüyor ve en çok Murat Boz ile Rihanna’yı beğeniyor.

Çocukken pilot olma hayalleri kuran Anıl, bu meslek için çok iyi yabancı dil bilmek gerektiği için Amerikan Kültürü ve Edebiyatı okumuş ve yurtdışına gidip yabancı dilini geliştirmiş. Anıl, daha sonra bu isteğinden vazgeçip, yarışmadan sonra oyunculuk yapmak istediğini söylüyor.
[nggallery id=9]

“Survivor Anıl” için 11 yorum

  1. yaaa ben senii yerim sen çok tatlısın bence sen bi dizide oyna o dizi reytink rekoru kırar oyyy :) :=)

  2. asıl hasan kazansın anılla begüm de kim hasan hak ediyo birkere karısıda bi güzel

  3. lan yellozlar ne yavşıyonuz olum anıla anıl beni sevgilm siz kimsiniz beeee

  4. haha gulerim san turkiyedesin ama ban sirf anil icin izliyorum survivoru da IRANDAN saatlar bizde ileri saat 12basliyor onun icin haftanin 3gunu uykusuzum.amaaaaaaaa yakisikli,tatli,sakar cocuk.
    ALLAH SAHIBINE VARSI tabi bannnaaaaaaaaaaaaaaaaa haha

  5. ßen adıyamandan 23 nisan öqrencisiyimm seni çokkk sewiorummm çok tatlısımm :)

  6. biz 23 nisan i.ö.o olarak eniştemizi çoooooooooooooookkkkkkkkkkk seviyozzzz

  7. ben varya sırf anıl için sorvivoru izliyorum yaa… kimse ANILıma bakmasın enişteniz olacak…BEN BÜŞRA EMSAL BEN VİLDAN BU KIZ O ÇOCUGU ÇOKKKK SEVİOOOOOOOOOOOO

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir