Azis Milana Resimleri

Çok ilgi çekti bu azis milana ilgi çekmeyecek gibide değil zaten :) Tum dunyanın gay olarak tanıdıgı bir sanatcı  ses açısından bir sey diyemeyecegim ama goruntu olarak tiksiniyorum .İlgi çekiyor çunku amacı ilgi çekmek bunuda çok iyi başarmış gibi bakalım bu azis milan’nın resimlerine verdigim rahatsızlıktan dolayı ozur dilerim

 

Not (12.03.2011) : Google’den gelen uyarı sebebiyle resimleri kaldırmıs bulunuyorum.Google’de sansüre başladı hadi hayırlısı….

 

 

 

 

26 thoughts on “Azis Milana Resimleri”

  1. adam ünlü olmak için bu yola basvurmadı zaten gay. erkekle evli. taşıyıcı anne yoluyla cocuk sahibi oldu. ve adamı gay diye eleştirmeyin sonuçta onuda allah yarattı. adamın kadınlık hormonlarını birazda fazla yapmasaydı adam belkide dediğiniz gibi karizma olacaktı. adam işini yapııyor beyler bayanlar ve gaylik hem onun tercihi hem değil. adam ister kadınlarla olur ister erkeklerle. allah onu böyle yaratmış.

  2. ALLAH BELANI VERSİN TOPOŞ YAAAA ERKEKLERİN YÜZ KARASIII YUUHHHHHHHHHHHH

  3. клас наконец-то!

  4. bencde arkdslara katılıyrm kımsenın terchlerı kımseyı ılgılendrmez,,,gorunum olrk marjınalde gelebılır szın yaptıgınz yorumlar onun cokta umrunda sankı bı ıkı arkds salakca bısey soledı dıe homofobık gerzekler kınıyrm hepınızı bı escınsel olark acınıck durumdasınz,,,,

  5. bende büşraya katılıyorum bende 1senedir dinliyorum ve kliplerii fantazi vs sex içerdiği için kimseyi aşşalama lüksü olamaz kimsenin

  6. Kadercilik yapmayın bana para kazanmak için bu tarzda takıldıgını herkes biliyor bir insan para kazanmak için şarlatana donuyorsa aşağılarım çunku o onu istiyor hee onun tercihimi tercihine bir sey diyemem ama benim yorum yapma özgürlügümüde kimse alamaz elimden sen benim bu gorusum için bana yorum yapabiliyorsan ki yorumda denmez senin kine ben bu cismi belirsiz kişiye istedigim yorumu yapabilirim.

  7. bence adamın fantezılerını veya tercıhlerını sorgulamak kımsenın haddıne dusmez arkadaslar ugur sen bı ınsanı asaglıyorsun gercı kımın asagılık oldugu bellı dostum sen bı haywansın allahın cızdıgı kader yoluyla dalga gecıyorsun sende olursun ınsalllah ozmn blog acar mısın merak ettım ?

  8. ayrıca bunları da yazarken …… AZİS’in o muhteşem parçalarından ‘nakarı me ” yi dinliormm.. oh canıma değsinnn :) söyle AZİS’İm… kim tutAR SENİ BEEEE:)

  9. bütün yorumları okudum… bende kendi düşüncemi söylemek istiyorum… Azis’i yeni yeni tanıyorum.. ama aklımdan cinsiyeti ne acaba bunun gibi bi düşüncem olmadı .. olmazda .. çünkü. kendisini beğeniyorumm.. evet… beğeniorum.. çok da güçlü bi sesi var… parçaları erotik içeriyor diye sesini yükseltenlerede .şunu soruyorum.. ” sizin yaşam tarzınızda cinsellk yok mu ?”azis’in cinsel düşüncesi biraz öne çımış olabilir. Bu da kimseyi ilgilendirmez.. Bİ söz vardır ” Acınma acınacak hale düşersin” diye .. kimseyi yargılamayın .. kümseyi küçümsemeyin…… ben AZİS’i çok beğeniorum.. AZİs içinde kötü sözlere tahammül edemem.. adam evli 2 yaşında kızı var.. show için herşeyi yapan bri.. her zaman destkeçisiyim…..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir