Seste Kalite Dfx 9

Uzun bir süredir bu eklentiyi kullanıyorum(dfx9) ve herkesede tavsiye ediyorum arkdaşlar eklentinin son guncelleştirilmiş hali ve full sürümü :)

Kalitesini ancak kullanınca anlarsınız belkide kullanmıyorsunuzdurda.Dosyada  Winamp,JRiver,Musicmatch,RealPlayer ve Mediaplayer için setuplar var. Keygende ise hangisini kullanıyorsanız onu seçiyorsunuz ve generate tıklıyorsunuz succesfuly yazınca program full oluyor. Zaten program full değilse dfx dışında buy now yazan bir pencere daha açılıyodur programı full yapınca bu sorun ortadan kalkıyor.

Winamp goruntusu

Dosya boyutu:14.4 mb
Linkler kaldırılmıstır.

Burcu Ermiş-Söz Vermiştin [yeni]

Serkan Kara Ve Burcu Ermiş Hiç Mi Kokum adlı parca ile internet aleminde buyuk bir çıkış yakaladılar.Yakında ikisinin yeni düet şarkıları geliyor geldigi zaman direk sizlerle paylaşacagım.Bu paylaşımlarım arkdaşlarımızın izni ile oluyor bunuda beliritiyim.Şimdi yine Burcu ve Serkan arkadaşımızın birlikte yaptıkları [candan ercetinin söz vermiştim parcası] parcayı sizlerle paylaşacagım gitarda serkan kara vokalde burcu ermiş Söz vermiştin..

Rapidshareden indir tıkla

Zshare dinle indir tıkla

Msn 8.5 indir

Mesenger i kurarken dikkat etmeniz gereken husus oturum açma yardımcı, msn başlangıç sayfası seçeneklerini deaktif hale getirip kurun çunku msn her açıldıgında yadımcı sayfada yanında açılıyor ve msnde yavaşlamaya sebep oluyor  başlangıç sayfası ise anasayfanızı msn olarak değiştiriyor

İndirmek için tıklayınız