Farmville Facebook’tan Ayrılıyor.

Farmville,Fishville,Petville,Mafia Wars,Treasure Isle,Cafe World ZyngaPoker oyunlarının yapımcısı Zynga Facebook’la ilişkilerini keseceklerini açıkladı.Özellikle Farmville oyunuyla büyük sükse yapan Zynga artık Facebook’ta hizmet vermeyeceklerini açıkladı.Ayrılma kararının Facebook’taki kısıtlamalar olabileceği söyleniyor ancak henüz net bir bilgi yok.Şimdi ise merak edilen soru acaba Facebook kullanıcılarının hayran olduğu bu oyun başka bir sunucuyla hizmete geçerse Facebook oyun bakımından işlevselliğini kaybeder mi ? Ya da Farmville sadece bir bahane olarak kalır mı ? Bekleyip göreceğiz.. Ancak bu haber belli ki Farmville oyuncularını memnun etmedi.

Facebook’a Dev Oyun

EA ile Facebook yeni bir ortaklık aşamasında..

EA sadece facebookta oynanabilecek bir oyunun yapımı için kolları sıvadı.Facebook için özel bir FIFA oyunu çıkaracağını açıklayan Electronic Arts oyunun adını ”Fifa Superstarts” olarak belirledi.Açıkçası facebook kullanıcısı olmadığım için ilk kez pişmanlık duyuyorum ve yadırgıyorum bu durumu ancak bu oyunun facebooka getireceği renk bir başka olacak kesinlikle.Facebook üzerinden çoklu oyuncu seçeneği sunulacak oyun Playfish tarafından geliştirilecek.Facebook kullanılırlığının daha da artacağı besbelli ancak oyunun içeriği hakkında tam bir bilgi yok.Menajer sistemi mi yoksa oynanış tarzı mı olacağı aşikar fakat bir gerçek var ki çok zevkli olacak.Facebook yeniliklerine devam ediyor en kısa zamanda oyunu görmek dileğiyle..

Facebook’ta Tüm arkadaşlarınızı seçip davet gönderme

Facebook’ta grubunuz yada hayran sayfanız varsa arkadaş listenizde bayagı kalabalıksa yada fake profılınizde arkadaşlarınız çok ise bunları tek tek seçip davet etmek çok zahmetli oluyor bunu kolaylaştırmak istiyorsanız dogru yerdesiniz.Peki bunu nasıl yapacaksınız.İlk once davet edeceginiz sayfayı girin sonrasında arkadaşlarına öner yazan yeri tıklayın açılan pencere dursun şimdi aşagıdaki kodu tarayıcınıza yazın yani internete girerken www.facebook.com yazıdıgınız yeri silip aşagıdaki kodu yapıştırıp enter’a basın.
Bu arada radyomuzun hayran sayfasına uye olmak isterseniz bekleriz bu kolaylıklada arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz

javascript:fs.select_all();

Not: Artık bu javascript kodu çalışmıyor arkadaşlar facebook uyandı duruma ve onlem getirdi. Başka bir yol olarak denemedigim ama duydugum bir sey var facebook’un dilini Türkce’den ingilizce yaparsanız bu kod çalışıyormus diye duymustum.

RadyouGur Hayran Sayfası

Tüm tarayıcılarda çalışır