Farmville Facebook’tan Ayrılıyor.

Farmville,Fishville,Petville,Mafia Wars,Treasure Isle,Cafe World ZyngaPoker oyunlarının yapımcısı Zynga Facebook’la ilişkilerini keseceklerini açıkladı.Özellikle Farmville oyunuyla büyük sükse yapan Zynga artık Facebook’ta hizmet vermeyeceklerini açıkladı.Ayrılma kararının Facebook’taki kısıtlamalar olabileceği söyleniyor ancak henüz net bir bilgi yok.Şimdi ise merak edilen soru acaba Facebook kullanıcılarının hayran olduğu bu oyun başka bir sunucuyla hizmete geçerse Facebook oyun bakımından işlevselliğini kaybeder mi ? Ya da Farmville sadece bir bahane olarak kalır mı ? Bekleyip göreceğiz.. Ancak bu haber belli ki Farmville oyuncularını memnun etmedi.

Horse Stable Farmville’de Atlar İçin Ahır

Facebook’un unlu uygulaması Farmville’den yeni bir özellik gelmiş.Horse Stable yani atlar için ahır belli parcalardan 10’ar tane toplayıp insaatı tamamlayacagız.Bu parcalar su an hediye olarak gonderılıyor.Hangileri ne zamana kadar hediye olarak gonderilecek asagıda yazıyor.Ahırın bitmiş halide en sonda yer almaktadır

Brick

4 subatta başlayıp 6 subatta sona erecek yani yarın sonra eriyor acele edinnnn.
Brick

Harness

Yarın yani 6 subatta hediye gonderimine açılacak 8 subatta sona erecektir.
Harness Okumaya devam et Horse Stable Farmville’de Atlar İçin Ahır

Farmville Hileleri

Farmville hileleriEn baştan soyluyum sizlere bunların hiç birini denemedim eger deneyen varsa yazsın işe yarıyormu yaramıyormu göruruz ee peki niye yazıyorsun bu yazıyı diye soruyosanız herkes hile peşinde hile programlarının peşinde bizimde amacımız hizmet neticede :p bide sırf hileler için özel domain alındıgını gordum dedım belki çalışıyodur.Hilelerin videosunu koyacagım herseyi sunuyorum size gerisi size kalmıs.
Cheat Engine 5.5 – Download

AutoClick 1.1 – Download

Flash Player 9 – Download Okumaya devam et Farmville Hileleri